Za Svatoplukem Vlasákem

putovní pohár

Zemřel Václav Vích

Ve čtvrtek 11. března nás navždy opustil aktivní a obětavý chovatel Václav Vích.

Zemřel náhle ve věku nedožitých 60 let.

Čest jeho památce.

Veselé Vánoce
a šťastný nový rok

Přejeme Vám i všem Vašim blízkým příjemné prožití vánočních svátků a v novém roce pevné zdraví, mnoho štěstí a spokojenosti.

Zemřel Walther Wiener

Dáváme na vědomí všem chovatelům a přátelům exotického ptactva, že v pondělí 14.12.2020 zemřel ve věku 92 let Walther Wiener, který se významně zasloužil o rozvoj našeho koníčka, když byl autorem standardu pro exotické ptáky a emeritním předsedou sboru posuzovatelů.

Zemřel Ludvík Musílek

Dne 27.5.2020 nás ve věku 77 roků navždy opustil chovatel a dlouholetý aktivní člen Klubu chovatelů bažantů, vodního ptactva a holoubků pan Ludvík Musílek ze Sadské.

Poslední rozloučení proběhne dne 3.6.2020 od 10.30 hod.v krematoriu v Nymburce.

Čest jeho památce!

TRH ZVÍŘAT- EXOTICKÝCH I DOMÁCÍCH

20. června 2020 od 8:00 do 13:00 v hale C, Výstaviště Lysá nad Labem

prodej fauny, flóry a chovatelských potřeb

TRH slouží k setkání chovatelů a pěstitelů a ke směně, prodeji a vystavování exotických rostlin, exotických ptáků, akvarijních a terarijních živočichů, sbírkových přírodnin, chovatelských a pěstitelských potřeb, krmiv a odborné literatury. V oddělené části výstaviště bude připraven prostor pro prodej, nákup či výměnu drobných domácích zvířat - drůbeže, vodní drůbeže, holubů, králíků.

KUPUJÍCÍ PLATÍ POUZE VSTUPNÉ, PRODEJCI POUZE STŮL!!!

Obnovujeme schůze klubu

První schůze se uskuteční 6.6.2020 - v sobotu od 9:00 v Botanické zahradě UK Na Slupi. Program schůze zůstává tak, jak bylo uvedeno ve  Zpravodaji KPEP.  Upozorňujeme naše členy, že i nadále je potřeba mít roušku a dbát na důkladnou desinfekci rukou. Prostor schůzí bude vždy vydesinfikován a vyhrazen pouze členům klubu. Pokud se nezmění situace, i další schůze budou v řádných termínech uvedených ve Zpravodaji KPEP.

Těším se na viděnou a s pozdravem Ladislav Žoha, předseda KPEP 

logo footerKlub přátel exotického ptactva

Kralická 6, 100 00 Praha 10 - Strašnice
IČO: 18631118