11. Derby drobných exotů

Výstavní podmínky

11. otevřené derby drobných exotů pořádané ve spolupráci KPEP a AG Klub se uskuteční v sobotu 13. června 2015v Nymburku, v Moštárně, Tyršova 2/17. Výstava bude jednodenní.

Příjem ptáků na výstavu je od 8.00 do 9.30, posuzování ptáků od 10.00 do 13.00 hodin. Pro chovatele a veřejnost bude výstava otevřena od 13.00 hodin, slavnostní vyhlášení vítězů v 15.00, ukončení výstavy v 15.30 hodin.

Soutěže se mohou zúčastnit zebřičky, chůvičky, rýžovníci, pásovníci, amadiny Gouldové a diamantové (podle výstavních tříd zveřejněných na stránkách KPEP) ročníků 2014 (staří ptáci) a 2015 (mladí ptáci).

Ptáky je třeba dodat ve vlastních výstavních klecích pro drobné exoty s odpovídajícím množstvím krmiva a s napáječkou.

Poplatek za jednoho ptáka je 30,- Kč. Za členy KPEP hradí poplatek klub. Výstavní třídy a přihlášku najdete na stránkách www.kpep.cz nebo agklub.cz.

Uzávěrka přihlášek je 7. června 2015.

Na přihlášce budete garantovat svým prohlášením zdravotní stav ptáků. Veterinární potvrzení není třeba. Přihlášky zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Posuzování ptáků proběhne predikátem, oceněni kokardou budou vítězní ptáci ptáci ve třídě obsazené alespoň 7 ptáky od 3 chovatelů. Na výstavě bude pokračováno v bodovém hodnocení úspěšnosti chovatelů jako v předchozích ročnících.

Katalog bude pouze v elektronické podobě zdarma. Na klecích budou umístěné bodovací lístky s vyznačeným umístěním ptáků v soutěži do maximálně 3 místa. Celkoví vítězové budou vystaveni na čestném místě.

Vystavovatelům bude umožněná výměna nebo prodej, vlastních ptáků v bodovacích klecích, maximálně 2 ptáci v kleci, v oddělené sekci výstavy.

Výstavní třídy

Přihláška

Katalog z proběhlé výstavy